Movies
Ratings
15
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
The Space Between UsRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5