Movies
Ratings
505
A Special LadyRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Because I Love YouRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0