Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0