Titles you rated
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 The Queen of OfficeRated ★ 5.0 The Queen of OfficeRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 2.0 Discovery of RomanceRated ★ 2.0
 Reply 1997Rated ★ 3.0 Reply 1997Rated ★ 3.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
 What Happens to My Family?Rated ★ 5.0 What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 3.0 Oh My GhostRated ★ 3.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 1.0 Jewel in the PalaceRated ★ 1.0
 Bel AmiRated ★ 1.0 Bel AmiRated ★ 1.0