Movies
Ratings
358
The SubstanceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0