Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
- The Path to GloryRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5