Series
Ratings
40
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Tomorrow BoyRated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Save MeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
City HunterRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0