Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0