Movies
Ratings
282
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0