Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
His Man Season 1Rated ★ 4.0
The Time HotelRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
3%Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Button GameRated ★ 0.5
BargainRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5