Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Love at First SightRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0