Series
Ratings
88
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Andor Season 2Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0
Monsters at Work Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5