Movies
Ratings
340
Not One LessRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 2.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Okko's InnRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5