Titles you rated
BridgertonRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0