Movies
Ratings
168
Honest ThiefRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Super Greed: The Fight for FootballRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5