Titles you rated
ObsessedRated ★ 4.0
Good Morning ShowRated ★ 3.0
The Promised LandRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
CharacterRated ★ 4.0
The Voice in the CrimeRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 2.5
Poupelle of Chimney TownRated ★ 1.0
First LoveRated ★ 4.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 5.0
Tokyo RefugeesRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 4.0
The Legacy of Dr. Death: Black FileRated ★ 4.0
And Then There Was LightRated ★ 3.0
The Blood of WolvesRated ★ 4.0