Series
Ratings
16
DriftersRated ★ 4.0
GosickRated ★ 3.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 0.5
Under the DomeRated ★ 2.0
Under the DomeRated ★ 3.5- 神様家族Rated ★ 5.0
Maison IkkokuRated ★ 5.0
Urusei YatsuraRated ★ 5.0
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0