Series
Ratings
32
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- The ClubhouseRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Loudest VoiceRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.0