Movies
Ratings
67
Notting HillRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MotherRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0