Movies
Ratings
36
I Give My First Love to YouRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
TedRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0