Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0