Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Dolphin TaleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0