Titles you rated
People and MeatRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Deep Blue NightRated ★ 2.5- Extreme FestivalRated ★ 3.5
Après girlRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5