Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- Cute High Earth Defense Club Love! Love! Love!Rated ★ 2.5
Inazuma Eleven: Orion no KokuinRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0