Titles you rated
GreyhoundRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.5