Movies
Ratings
989
Bring Her BackRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5