Series
Ratings
61
HeroesRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5