Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5
BrickRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 3.5