Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The RockRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0