Movies
Ratings
68
Notting HillRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5