Movies
Ratings
1283
A House of DynamiteRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
Land of HappinessRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5