Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
2012Rated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 2.0
PunchRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0