Movies
Ratings
808
CobwebRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 2.0- Time of CinemaRated ★ 4.0
ProtectorRated ★ 2.0
RomeríaRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0