Movies
Ratings
147
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
AmbulanceRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Toy Soldiers: Fake Men 2 The CompleteRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 3.0
Liam Gallagher: As It WasRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5