Titles you rated
An Empress and the WarriorsRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0