Movies
Ratings
263 My Dear EnemyRated ★ 4.5 My Dear EnemyRated ★ 4.5
 The HousemaidRated ★ 4.0 The HousemaidRated ★ 4.0
 Let Me InRated ★ 4.5 Let Me InRated ★ 4.5
 Waltz with BashirRated ★ 4.5 Waltz with BashirRated ★ 4.5
 The UntouchablesRated ★ 4.0 The UntouchablesRated ★ 4.0
 Point BreakRated ★ 4.0 Point BreakRated ★ 4.0
 RoboCopRated ★ 3.5 RoboCopRated ★ 3.5
 Total RecallRated ★ 3.5 Total RecallRated ★ 3.5
 SickoRated ★ 4.0 SickoRated ★ 4.0
 The HuntRated ★ 4.0 The HuntRated ★ 4.0
 Talk to HerRated ★ 4.0 Talk to HerRated ★ 4.0
 Empire of the SunRated ★ 3.0 Empire of the SunRated ★ 3.0
 PlatoonRated ★ 4.0 PlatoonRated ★ 4.0
 CrashRated ★ 4.0 CrashRated ★ 4.0
 Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5 Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
 Mystic RiverRated ★ 3.5 Mystic RiverRated ★ 3.5
 RayRated ★ 3.5 RayRated ★ 3.5
 Castle in the SkyRated ★ 3.5 Castle in the SkyRated ★ 3.5
 Enemy of the StateRated ★ 4.0 Enemy of the StateRated ★ 4.0
 12 Angry MenRated ★ 5.0 12 Angry MenRated ★ 5.0