Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
My WayRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0