Titles you rated
NoahRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Into the WoodsRated ★ 3.5
The Secret of MoonacreRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
PushRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0