Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0