Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5