Series
Ratings
22
Severance Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The OARated ★ 4.0- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Take 1Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 3.0- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.5
LookingRated ★ 4.5
LookingRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5