Movies
Ratings
401
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5