Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0