Series
Ratings
392
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0