Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw Massacre 2Rated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 2.5
My Oxford YearRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
HereticRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
SoulRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0