Movies
Ratings
301
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5