Movies
Ratings
149
Green BookRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0