Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.5
MarshallRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0