Movies
Ratings
361
New York, I Love YouRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The MauritanianRated ★ 4.0