Titles you rated
Migi & DaliRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- Black ButlerRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
MashleRated ★ 4.0
The Reincarnation of the Strongest Exorcist in Another WorldRated ★ 4.0
The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an AristocratRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
Bungou to Alchemist: Shinpan no HagurumaRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5